TEKSTESHQIP

Anestezioni
Pa Inat
Lyrics
(Feat. One T & Sava)

[SAVA:]
Zemra donte e besonte
A a a
Se ja dilte te harronte
A a a
Jeta ime ku je sonte
A a a
Eja lotin ti ndaloje
A a a

[ONE T:]
Hey o syn
Me mu sun e shtyn
E krejt i kom dhon
Per me pa ti sa vyn
Hala t'ndjej hala t'shoh
E lot mos i mshef
Se krejt i kom pa
Krejt ça kom bo un
Krejt ça ke bo ti
Me m'fol patjeter nuk e ki
N'men a um man?
N'men a um ki?
E kurr mos meno
Qe prap une t'vi
Se t`pata 1 Lule po stkom..
Stkom Stkom..
Ti hala pom mungon
Amo sot un du krejt me ti thon
Ty sa tkom dasht
Smaj inat me ta thon
Ti sot a m'don hala ma thuj?
A m'don hala??A m'don hala??

[SAVA:]
Zemra donte e besonte
A a a
Se ja dilte te harronte
A a a
Jeta ime ku je sonte
A a a
Eja lotin ti ndaloje
A a a

[ANESTEZION:]
Hala e ndjej
Ato e ndjej
Nuk e di pse zemren ma thej
Hala n'vete mundona me mshef
Smaj inat me ta thon sa t'kom desht
Sot lot mos qit
Krejt ti kom thon
Krejt i ke dit
E nese prap ti ki me pas mall
Sot vjen ni engjull dashnin me ta marr
Se nuk deshte
N'Zemer ty me t'majt
N'Zemer ty me t'majt
N'Zemer ty me t'majt
E sot veten sun e man
Veten sun e man
veten sun e man...

[SAVA:]
Zemra donte e besonte
A a a
Se ja dilte te harronte
A a a
Jeta ime ku je sonte
A a a
Eja lotin ti ndaloje
A a a
INFO
Projekti muzikor është lansuar tek shikuesit i përpunuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 28 Maj 2018. Komponimi dhe okestracioni u punua nga Ervin Gonxhi, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Endrit Mumajesi, Anestezioni & One T.