Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Tranquila (Feat. Nurteel)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

[Anjeza:]
Baby nize dritën du me bo me stil
Nëse o nevoja i'm ready to kill!
Du ma shumë se dje e ma pak se nesër
Krejt un ti jap ty nuk t'vyn kurgjo tjetër!
Du me ti fal krejt se ti po m'bon loko
Du me t'ngreh si vi se ti po m'dokësh koko!
Si cokollada dhe stilin shumë nalti
Munësh me na thirr kombinimi baunti!

Ref. 2x:
Erën po ta nij
qaty ku je vij!
Edhe pak po mrrij

Njëherë do ta provosh!
gjithmonë do ta kërkosh.

2x:
Ma bari perfekt
Ty t'jep efekt!

[Nurteel:]
Tranquila un ti dhashë krejt
e ti po lyp trëndafila!
Po vrapoj mas teje s'di a pe din
Une t'du qdo ditë e jo për Shën-Valentin!
Mami maje thobën qashtu maje
Po du me t'nxon ama ti nuk po nalësh!
Ti pe din qa du kjo shihët ashiqare
Du me ta msu trupin si shkronjat n'abetare!

[Anjeza:]
Ref. 2x:
Erën po ta nij
qaty ku je vij!
Edhe pak po mrrij.

Njëherë do ta provosh
gjithmonë do ta kërkosh!

2x:
Ma bari perfekt
Ty t'jep efekt!


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19Anjeza Branka
Featuring: Nurteel
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/07/2016
Muzika: Massive Production
Teksti: Nurteel & Granit Gashi


Anjeza Branka - Tranquila
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tranquila".
3. Video është e këngës "Tranquila", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:


Komente 0