TEKSTESHQIP

Anjeza Branka
Ai
Lyrics

Verse 1:
Sa shum fjal mke thon cdo nat
Sa her me mu ke dal tjeter ke pa
Tjeter ke pa

Do kisha dash un ty me t'fal
Po ti veten nuk je tu nal jo
Jo nuk je tu nal

Bridge:
Nji loj me mu nji loj me tjera
Cdo nat ndryshe ishte era
Un bej sikur s'kuptoj
Nji loj me mu nji loj me tjera
Skom faj se ti je pa vlera
Ti bej un kto s'guxoj

Refren:
Ai ai zemren ai ai
Zemren ma nali
Ma nali (2x)

Verse2:
Shancin se ke ti , me u kthy te ti jo
Nuk ja vlen mo
Pendes nuk po ni, e nj me tmir se un jo
Nuk e gjen mo

DËRGOI:
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky projekt bëhet i disponueshëm tek audienca e gjerë shumë bukur me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 13 Korrik 2017. Autorë të muzikës janë Anxhelo Koci & Xhumill (Xhulio Milloshi), ndërsa autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Sergi Disha.