A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anxhelina Hadergjonaj

Tags: Anxhelina Hadergjonaj, Angjelina Hadergjonaj

Vendlindja: Amerikë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 25 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Anxhelina Hadergjonaj është një këngëtare e njohur dhe këndon kryesisht Pop. Ato nuk ndalen në bukurinë e tyre, ndërkohë që janë nënë e bijë. Për herë të parë, Angjelina Hadergjonaj, vajza këngëtare e Albëries, që njihet në skenën shqiptare prej vitesh janë shfaqur në tapetin e kuq të dyja bashkë me veshje shumë sharmante. Albëria, e cila ka shoqëruar të bijën në këtë kompeticion muzikor, ëshët dukur edhe më e bukur, ndërsa ka bërë një ndërhyrje estetike në hundë. Angjelina Hadergjonaj eshte vajza e nje personazhi shume ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Anxhelina Hadergjonaj ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  61

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018