A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Anxhelo Koci - Të Përshëndes  (Feat. Ergys Shahu)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  29

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/05/2018

2018-05-03T19:51:56

Featuring

Ergys Shahu

Music:

Anxhelo Koci

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Arrangement:

Alsked Rrenja

Video Production:

ND Film Pro


[Anxhelo:]
Me ty i kam sot ca fjalë
dashni, o dashni
një mendim kurrë s'ma ke marrë
dashni, o dashni

[Ergys:]
Si e fale kur të bëri lodër?
dashni, o dashni
Sot ti je pika ime e dobët
dashni, o dashni

[REF.:]
O dashni më thuaj ti
një arsye që unë të jetoj
O dashni, më vrave ti
me ktë dhimbje me ty vallzoj
O dashni të përshëndes
ti s'do vish, po un t pres!
O dashni ti kalo mirë
bëre me mu ç'kishe dëshirë

[Ergys:]
Më le sytë në telefon
dashni, o dashni
një përgjigje një jetë vonon
dashni, o dashni

[Anxhelo:]
Ti zemrën nuk di kujt ja jep
dashni, o dashni
Ti e do, për ty keq flet
dashni, o dashni

[REF.:]
O dashni më thuaj ti
një arsye që unë të jetoj
O dashni, më vrave ti
me ktë dhimbje me ty vallzoj
O dashni të përshëndes
ti s'do vish, po un te pres!
O dashni ti kalo mirë
bëre me mu ç'kishe dëshirë

e-Cards (6)

2018-09-13 09:56:24
Si e fale kur të bëri lodër?
dashni, o dashni
Sot ti je pika ime e dobët
dashni, o dashni
U krijua nga Megi 2018-06-10 12:24:52
O dashni me thuaj ti
Nje arsye qe une te jetoj
O dashni me vrave ti
Me kte dhimbje me ty vallzoj...
U krijua nga migena 2018-05-21 15:06:04
Ti zemrën nuk di kujt ja jep
dashni, o dashni
Ti e do, për ty keq flet
2018-05-20 12:37:14
Me ty i kam sot ca fjalë
dashni, o dashni
një mendim kurrë s'ma ke marrë
dashni, o dashni
2018-05-11 19:22:39
Më le sytë në telefon
dashni, o dashni
një përgjigje një jetë vonon
dashni, o dashni
2018-05-05 16:55:03
O dashni,
të përshëndes!
Ti s'do vish,
po unë të pres!

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019