Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aragona Band - Femnat E Prishtines

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femnat E Prishtines".
3. Video është e këngës "Femnat E Prishtines", por nuk këndohet nga Aragona Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aragona Band - Femnat E Prishtines  (Feat. Ermal Fejzullahu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Kico N Torch

Teksti:

Mithat Sadiku

Video Produksioni:

Think Creative

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ermal Fejzullahu

02/08/2013

2013-08-02T19:42:42+00:00Asnjona mik
as n' Amerik
kaq adrenalinen
s'ma ka ngrit....

Paq e ki
as n' Angli
si n' Prishtin
spash femna, femna

Femnat, e Prishtines dit e nat
femnat, e Prishtines or e cast
dunani, dunani
bonani, mir mu ni.....

Un me femna kom
eksperienc
e ma mer menja kom pak
kompetenc

Paq e ki
edhe pik
si n' Prishtin
ska femna....


Më Shumë Këngë Nga Aragona Band:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet