Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ard Gashi - Ike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pasha Zotin e kom dashte si syte e ballit
Syte e ballit tim

Pasha Zotin s`du me t`dashte mo, je si djalli
dhe me ty ska kthim

Mua me le pas, me le pas
dhe do te pendohesh

Dhe dashnine ta dhashe, ty ta dhashe
ti se meritove

REF:
Se ti Ike, pa thene Lamtumire
Ike, nuk pate meshire
S`dite, ti me m`dashte me shume
Si un, Si un 2x

Pasha Zotin ti se din sa mka marr malli
mka marr malli per ty

Pasha Zotin ta dishe qe nuk ta fali
nuk ta fali ty

Oj dashni, s`te urrej
tjeter fat un do te gjej
Te veshtire, do ta kem
te besoj un dhe nje here

REF:
Ard Gashi
Publikimi: 02/04/2023
Muzika: Markel Goga
Teksti: Markel Goga & Ard Gashi
Video Produksioni: Time Pictures
Produksioni: Fatjon Miftaraj
Orkestrimi: Fatjon Miftari & Mirdon Pacolli
Directed: Adriatik AsllaniArd Gashi - Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike".
3. Video është e këngës "Ike", por nuk këndohet nga Ard Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ard Gashi:


Komente 0