Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardit Gjebrea - Shume Te Kam Dashur Por S'eshte Gjithçka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Te Kam Dashur Por S'eshte Gjithçka".
3. Video është e këngës "Shume Te Kam Dashur Por S'eshte Gjithçka", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardit Gjebrea - Shume Te Kam Dashur Por S'eshte Gjithçka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika:

Ardit Gjebrea

Teksti:

Teodor Keko

Këngë e albumit:

"Ja Ku Jam"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Ne selanik anijet mberriten
ne port une mbeta far i gjall
pashe mijera njerez, ndoshta miliona
veç ty, kerkund s'te pashe

Ne selanik avionet mberriten
ne pist une pija lotin tim
pashe mijera njerez, ndoshta miliona
veç ty, s'te gjeta n'udhe kalim

Atehere u mbylla ne vetvete
me shume whiskey e akkull pak
ne darke i dehur po mendoja
shume te kam dashur por s'eshte gjithçka

dhe prape u mbylla ne vetvete
me shume whiskey e akkull pak
ne darke i dehur po mendoja
shume te kam dashur por s'eshte gjithçka

Ne selanik nuk ka hene
ne rruge une shoh si nata gris
pashe mijera njerez, ndoshta miliona
veç ty, s'te gjeta ne rruget pis

Muzika: Ardit Gjebrea
Teksti: Teodor Keko

Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë