Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arjela Krasniqi - I Pafaj (Loti Qe Kerkon Jete)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Pafaj (Loti Qe Kerkon Jete)".
3. Video është e këngës "I Pafaj (Loti Qe Kerkon Jete)", por nuk këndohet nga Arjela Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Arjela Krasniqi - I Pafaj (Loti Qe Kerkon Jete) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Muzika & Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Supersonic Me Hitet"

Këngë e albumit:

"Me Sy Nga Ty"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+01:00Lot qe pergjerohen qe nje femije
kerkon ne jete ai te vije
buze e vogel zgjatet me gjithe frike
dhimbje dhe lote dalin prej tij

Nuk e di nga vidhet ky lote
kur me syte faqet pershkron
shpirti shkrihet porsi qiri
si flete libri, tretet behet ai

(refreni)
Si duron pse splas ti o zot
lotet kur ja shikon,
nuk te dhimbset ty ky femije
eshte pa faj, mekat nuk di

Nuk e di nga vidhet ky lot
kur me syte faqet pershkon
shpirti shkrihet porsi qiri
si flete libri, tretet behet ai

(refreni)(4x)
Si duron pse splas ti o zot
lotet kur ja shikon,
nuk te dhimbset ty ky femije
eshte pa faj, mekat nuk di


Ky tekst u dërgua nga Luna Pepa (duri)
Më Shumë Këngë Nga Arjela Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë