Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Arta Bajrami - Hajde Syn  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00

Muzika:

Don Arbas

Video Produksioni:

Fadil Veseli Production

Këngë e albumit:

"Chocolata"
Se di qka te ajo te terheq
ajo puth me shume deshir
hormonet i kan fajet
apo s`tka rrok me mat mire
a ki ti tru dhe a t`punon
qa po hup ma kohe me ta
zemra po ma thot
se me mu e ki ma ngroht

ref-2x
hajde syn hajde tash
let na sheh krejt qyteti bashk
ku q`do gje esht pak real
e shoh qe jemi kombinim ideal

Se di qka ajo te ofron
ajo prek me shume pasion
ne kraht e tu te jet q`do nate
se ka ajo ate fat
miliona here me e mire une jam
ajo eshte femen pa plan
ti diqka mu ke ba pike
mos thuj tani qe se ke dite

ref-6x
hajde syn hajde tash
let na sheh krejt qyteti bashk
ku q`do gje esht pak real
e shoh qe jemi kombinim ideal


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet