Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Arta Bajrami - Ti Kam Fal Gabimet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Femer Shqiptare"
Natë e ftoht më ka shoqruar deri në mëngjes askënd nuk e pres,puthjet që me shpirt ti fala një nga një i shet dal nga dal me vret.Jetën që me ty ëndrrova me helm e ushqen krejt të mirat qe ti dhurova me t'keq po mi kthen.

Ti kam fal gabimet tua,se të dua,e ti prap m'ke mashtruar dhe mua m'ke harruar.
Ti kam fal gabimet tua,se të dua,e ti prap m'ke mashtruar me shoqen time m'ke tradhtuar

Natë e errt unë e vetmuar ti më nuk me thrret askush nuk më pret puthjet që me shpirt ti fala një nga një i shet dal nga dal meë vret.Jetën që me ty ëndrrova me helm e ushqen,krejt të mirat që ti dhurova me t'keq po mi kthen

Ti kam fal gabimet tua,se të dua,e ti prap m'ke mashtruar dhe mua m'ke harruar.
Ti kam fal gabimet tua,se të dua,e ti prap m'ke mashtruar me shoqen time m'ke tradhtuar(ref 2)


Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet