A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arta Bajrami - Falje Nuk Ka


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  37

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Music:

Don Arbas

Lyrics:

Arsim Bunjaku

Video Production:

Fabrika

Song from the album:

"Llake Llake"

Song from the album:

"De Luxe"


A met lon a mos met lon
Po mendoj ee pergjigjje skam
Eshte ma mir kurr mos met pa
Per tradhti falje nuk ka

Ref:
Mos trokit ne zemren tem
Se nuk hyn me ai qe del
Do ta gjej ndoshta nje tjeter fat
Ai qe vdes per mua nuk ngjallet prap

Asnje fjal nuk do ta them
Sje njeri qe mbushesh mend
Edhe sonte ashtu si dje
Pabesin ne gjak e kee

Ref:
Mos trokit ne zemren tem
Se nuk hyn me ai qe del
Do ta gjej ndoshta nje tjeter fat
Ai qe vdes per mua nuk ngjallet prap
. . .
Mos trokit ne zemren tem
Se nuk hyn me ai qe del
Do ta gjej ndoshta nje tjeter fat
Ai qe vdes per mua nuk ngjallet prap....


Lyrics submited by  kosovarjae-Cards (1)

2018-12-28 09:56:20
Mos trokit në zemrën tem
Se nuk hyn më ai që del

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019