A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arta Bajrami - Nuk Prish Punë


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  297

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/09/2014

2014-09-01T23:21:44

Lyrics:

Fatmir Muja

Music & Arrangement:

Don Arbas

Video Production:

ASHA

Song from the album:

"O Sa Vere E Nxehte"


Zemra vdess n'trup te gjall
at' gabim me ty vetes nuk ja fal
edhe pse kthim nuk ka
Se t'kam dasht pishmon s'ka me i ra

REF:
Ma mir tok e qiell mu bo bashk
se me vra zemren qe tka dasht
ti ke shkel mbi krejt premtimet qe i ke dhan
nuk prish pun Zotit ja kam lan

Edhe pse zemra m'ka vdek
brenda saj dhimbja gjall ka mbet
s'me vjen keq qe m'ke genjy
por qe s'mundem ma me t'besu ty, jo

REF:
Ma mir tok e qiell mu bo bashk
se me vra zemren qe tka dasht
ti ke shkel mbi krejt premtimet qe i ke dhan
nuk prish pun Zotit ja kam lan


Lyrics submited by  Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019