TEKSTESHQIP

Arta Bajrami
Hajde Syn
Lyrics

Se di qka te ajo te terheq
ajo puth me shume deshir
hormonet i kan fajet
apo s`tka rrok me mat mire
a ki ti tru dhe a t`punon
qa po hup ma kohe me ta
zemra po ma thot
se me mu e ki ma ngroht

ref-2x
hajde syn hajde tash
let na sheh krejt qyteti bashk
ku q`do gje esht pak real
e shoh qe jemi kombinim ideal

Se di qka ajo te ofron
ajo prek me shume pasion
ne kraht e tu te jet q`do nate
se ka ajo ate fat
miliona here me e mire une jam
ajo eshte femen pa plan
ti diqka mu ke ba pike
mos thuj tani qe se ke dite

ref-6x
hajde syn hajde tash
let na sheh krejt qyteti bashk
ku q`do gje esht pak real
e shoh qe jemi kombinim ideal

DËRGOI: