TEKSTESHQIP

Arta & Leotrim Gashi
Arbasound Legacy Vol. 1
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Arbasound Legacy Vol. 1" kënduar nga Arta & Leotrim Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen e kompletuar në studio nga Don Arbas.