TEKSTESHQIP

Artan Xhija
Duke Te Dasht
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Duke Te Dasht" kënduar nga Artan Xhija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën e këngës e kompozoi vetë këngëtari, tekstin e shkroi Alma, autor i orkestrimit rezulton të jetë Petrit Vullkani, ndërsa studio producenti është On Fire Records.