TEKSTESHQIP

Asim Gashi
M'syshi
Lyrics
(Feat. Leonora Jakupi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'syshi" kënduar nga Asim Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që të pritet sa më mirë, krijimi muzikor vjen para shikuesve artistikisht edhe me anë të një videoklipi muzikor, produksioni i të cilit është përgatitur nga Urban Graphics. Ky videoklip u publikua më 29 Korrik 2022. Për komponimin dhe për orkestrimin u përkujdes Shpeta Sound, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Fatmir Muja.