TEKSTESHQIP

Asim Gashi & Bes Kallaku
Lulija
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulija" kënduar nga Asim Gashi & Bes Kallaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 22 Korrik 2023, Asim Gashi & Bes Kallaku publikojnë videoklipin "Lulija". Teksti i këngës u shkrua nga Bes Kallaku. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Shpeta Sound.