Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aurela Gaçe - Margjela

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Margjela".
3. Video është e këngës "Margjela", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aurela Gaçe - Margjela  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Çile Zemrën"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00moj margjel mori malsore te gjithe djemve ment ja nxorre ku je nis o moj me shkue a spo pret moj goc me mue kam nje hall me ta diftue du met than moj sa te duuu margjelo mori margjel qilma synin qe mke mshel moj margjela e malsis nija zonin dashunis margjelo mori margjes si nje gonxhe paske qel gonxhe lumtur jasemin do te marr ne kete shtepi moj margjel mori malsore ti mat mirin djal na more shoqe shok per ty po gzojme hedhim valle dhe kendojme jet te lumtur ne te urojme moj e bukura margjel margjeloo mori margjel syn e bukur naj e qel moj margjela e malsis thuja kanges dashunis margjelo mori margjel lule bukur ti ke qel lule bukur jasemin tash te kam ne kete shtepi margjelo mori margjel syn e bukur na je qel moj margjela e malsis thuja kanges dashunis margjelo maaaaaargjeloooooooo


Ky tekst u dërgua nga  ellma
Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet