Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Aurela Gaçe - Me Mire Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Paraprakisht"

Komente

Asnjë Koment

08/08/2012

2012-08-07T23:39:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Mire Pa Ty" kënduar nga Aurela Gaçe.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Era Caushllari - Me Mire Pa Ty

Kjo dere sot u mbyll dhe nuk hapet me.
Une jashte,ti i mbyllua brenda me te.
S'kam lot,asnje pik lot,pik lot.
Nuk di cfare ndiej saktesisht ne kete cast.
Me mire te mos duhemi per shume gjate.Ndiej force qe me rremben e me hedh larg nga ti.

REF:
Une s'jam ajo qe kerkon per nje nate.
Kjo dere u mbyll pergjithmone,t'jem e qarte.
S'kam lot,por dy fjale te fundit une do t'i them,t'i them ''Me mire pa ty''.
Nuk di pse duhet te shihja kete skene.
S'kam gjak por inati rrjedh ne cdo ven.
S'kam lot,ndaj dy fjale te fundit une do t'i them,t'i them: Me mire pa ty ~

Halime Mani - Me Mire Pa Ty

Largohem nga ti , largohem nga ti weshtir e kam shikimin tend shikimin tend cdo cat kam pran weshtir e kam weshtir e kam ty te haroj edhe pse ti[me mungon] nga un smeriton

ref:
Mos me thuaj se ende me ndjen
Mos me thuaj se ne shpirt me then
Ne mes nesh asgje me nuk ndryshon
me ty me ty sot mbaroj![ x2]

Shum wite bashk, shum wite bashk ne jet kaloj tash e kuptoj tash e kuptoj me nuk na shkon
weshtir e kam weshtir e kam ty te haroj edhe pse ti[me mungon] asgje nga un nuk meriton


ref:
Mos me thuaj se ende me ndjen
Mos me thuaj se ne shpirt me then
Ne mes nesh asgje me nuk ndryshon
me ty me ty sot mbarojj!!
Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet