Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Si Jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A më dëgjon?
Për ty këndoj tani
Më mbyte ti, me një pikë dashuri
Se të dua si e çmëndur, o njeri
Para teje, s'më ka mbetur krenari

Ah, si jetoj? Ah, si jetoj...
Jam e dënuar të të dua,
për sa kohë zemrën dëgjoj.
Ah si jetoj, Ah, si jetoj...
Jë kam akoma nëpër vena,
prandaj shpresoj.

A më dëgjon?
I mekur zëri im
Si po jetoj pa ty,
një zot e di!
Tani thuaj se nuk jam asgjë për ty
e le të vuaj unë e vetme
për të dy

Ah, si jetoj? Ah, si jetoj...
Jam e dënuar të të dua,
për sa kohë zemrën dëgjoj.
Ah si jetoj, Ah, si jetoj...
Jë kam akoma nëpër vena,
prandaj shpresoj.


Ky tekst u dërgua nga colemiarAurela Gaçe
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/12/2022
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rozana Radi & Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Aurela Gaçe - Si Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Jetoj".
3. Video është e këngës "Si Jetoj", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0