TEKSTESHQIP

Axhesjo
Fantastike
Lyrics
(Feat. Soni Beratit)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fantastike" kënduar nga Axhesjo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vijën melodike, arranzhimin dhe produksionin e punoi Isa Zade, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Olsi Celmeta.