A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Baby G - Mos U Nal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  225

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2017

2017-12-29T18:24:00

Muzika:

Cricket

Muzika:

Nurteel

Video Produksioni:

MAX Production


(2x)
Po du met pa ty naked
I love the way you shake it
You know I make you crazy
Ama veç 1 nat ti

Baby t'kom kap e s't'lo
Ti ma merr si Coco
A je ne lidhje a solo
Nuk ka dert, nuk ka dert, jo jo jo

REF. 2x:
Shawty mos u nal dance dance
Shawty mos u nal dance dance
Call me and bang bang bang
Shawty mos u nal dance dance

(2x)
Po du met pa ty naked
I love the way you shake it
You know I make you crazy
Ama veç 1 nat ti

Baby t'kom kap e s't'lo
Ti ma merr si Coco
A je ne lidhje a solo
Nuk ka dert Nuk ka dert jo jo jo

REF. 2x:
Shawty mos u nal dance dance
Shawty mos u nal dance dance
Call me and bang bang bang
Shawty mos u nal dance dance


Ky tekst u dërgua nga NisaKartolina (5)

U krijua nga 24hgorda 2018-05-09 18:09:43
You know I make you crazy
2018-02-13 17:45:51
Shawty mos u nal dance dance
Shawty mos u nal dance dance
Call me and bang bang bang
Shawty mos u nal dance dance
U krijua nga xxxxxx 2018-01-06 10:12:29
po du met pa ty naked
i love the way you shake it
you know i make you crazy
ama vec 1 nat ti
2018-01-01 19:53:28
Mos u nal dance dance
2018-01-01 13:21:04
Baby t`kom kapi slow
Ti me merr si Coco
A je ne lidhje a solo
Nuk ka dert Nuk ka dert jo jo jo

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019