TEKSTESHQIP

Bajram Dobra & Drandofile Rama
Dashni Sekrete
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni Sekrete" kënduar nga Bajram Dobra & Drandofile Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor vjen para shikuesve i kompletuar këndshëm edhe me anë të një klipi muzikor, për produksionin e të cilit është bashkëpunuar me MProduction. Videoklipi u publikua më 14 Dhjetor 2019. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Bajram Dobra, për fjalët e këngës punoi Arton Ferati, ndërsa për okestracionin u përkujdesën Astrit Halimi, Luli (Lulzim Sadiku) & Studio One.