A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mc Beka - Zhag


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/04/2015

2015-04-18T17:30:01

Muzika:

Kico N Torch

Teksti:

Dastid Latifi

Teksti:

Mc Beka

Video Produksioni:

EMF Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


I PITTTT SHUMMMËËËË
HAHAHAHAHA
A TON SO IN SI UBLE
MA JEPNI NJË BEAT (BIT)
PARTIA POLITIKE ALKOLOIKE
TË TËRHIQET ZVARR OSE SHQIP
TË NGREHET ZHAAGGGGG

JOM PI JOM BO ---------RROT
EDHE JOM BO -----------TOK
SEN’ S’PO MA RROK------RROK
SE UNE KREJT JOM
TU SHKU ZHAAAGG

HAJDE K’EJT ZHAG (7X)

SE UNE KREJT JOM TU SHKU ZHAG

Strofa 01
I PIT SHUM ME SHUM SHOK’
I PIT SHUM JOM BO SHUM TOK’
I PIT SHUM ME SHUM SHOK’
I PIT SHUM MAS SHUMTI N’BOT’

AHA ,AHA KENA PI VODK’
AHA ,AHA JENA BO RROT’
AHA ,AHA KENA PI VODK’
AHA ,AHA JENA BO RROT’

THIRREM Mr BEKA IM BACK
REPIN E BOJ QE 25 VJET
PIJE PAK JACK EDHE K’CE QYQEK
PATE S’PATE TI SHMEK (RHAAAA)
PATE S’PATE TI LEK (YEAHH)
PATE S’PATE TI SHMEK (PHUOOO)
BONE ME LEZET BONE ME LEZET (BLLVBLB)
BONE ME LEZET BONE ME LEZET

HAJDE K’EJT ZHAG (4X)

SE UNE KREJT JOM TU SHKU ZHAAAGG

Strofa 02 :
I PIT‘ SHUUUMMMMËËËËËË (4X)

E KOM NIS´ VET S´DI SA PE DIN
E KOM RRIT VET TASH U BON IN
KUSH NA NGON GARANT SO KA RRIN
GARANT SO KA RRIN ,GARANT O KA PIN
PIJE ME LEZET,SHIJE ME LEZET --- MUSHE
MUSHE ME LEZET ,BONE ME LEZET --- BONE
SHIHEM NA APET ,SHIHEM NA APET
SHIHEM NA APET ,SHIHEM NA APET

HAJDE K’EJT ZHAG (8X)


Ky tekst u dërgua nga Plaurati
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019