Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku & Andreas - Jena Deh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jena Deh Jena Deh Jena Deh Jena
Bo Rraket. Jena Deh Jena Deh
Jena Deh Kena Ngel Pa Leke O
Bubu O Bubu O Bubu Ah Moj Vija
Vija S'Di Me Shku S'Di Me Shku
S'Di Me Shku O Nuse Te Shpia

TEKSTI BES KALLAKU

Jena Jena Jena Jena Deh Kena
Kena Kena Kena Bo Be Mos Me
Pi Mos Me Pi Mos Me Pi Mo Po
Na Zuni Po Na Zuni Se S'Ki
Ca Me Bo Dola Per Nje Bierr
Gotat Fshiva Zuni Nata Do Rri
Vec Pese Minuta Per Te Na Kap
Ne Valt E Gjata Eshte Tum Mor
Gruja Se Paska Shku Von
Pushoni Mor Cuna Se S;Di Ca Mei
Thon Zemer Pese Minuta Vec Sa Te
Mar Nje Rruge

REFRENI ANDREAS KAMPERIS

Jena Deh Jena Deh Jena Deh Jena
Bo Rraket. Jena Deh Jena Deh
Jena Deh Kena Ngel Pa Leke O
Bubu O Bubu O Bubu Ah Moj Vija
Vija S'Di Me Shku S'Di Me Shku
S'Di Me Shku O Nuse Te Shpia

TEKSTI DY BES kALLAKU

Jena Jena Jena Jena Deh Kena
Kena Kena Kena Bo Be Mos Me
Pi Mos Me Pi Mos Me Pi Mo Po
Na Zuni Po Na Zuni Se S'Ki
Ca Me Bo O Bubu Bubu Bubu
Bubu Bubuja Hapa Deren E
Shpis Dhe Met Para Me Doli
Gruja Car Mei Thon Mor Car
Mei Thon Car Mei Thon
Tashti Ajo Tum Prit Met Paren
Po Paske Pi Per Zotin Vec Dy Gota
Po Po Me Dhem Pak Koka

REFRENI DY ANDREAS KAMPERIS

Jena Deh Jena Deh Jena Deh Jena
Bo Rraket. Jena Deh Jena Deh
Jena Deh Kena Ngel Pa Leke O
Bubu O Bubu O Bubu Ah Moj Vija
Vija S'Di Me Shku S'Di Me Shku
S'Di Me Shku O Nuse Te Shpia


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaBes Kallaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/11/2021
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Bes Kallaku
Video Produksioni: Fullmoon Production
Mix/Master: Jojo


Bes Kallaku & Andreas - Jena Deh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Deh".
3. Video është e këngës "Jena Deh", por nuk këndohet nga Bes Kallaku & Andreas.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:


Komente 0