TEKSTESHQIP

Bes Kallaku & Yll Baka
Çohu Kërceni
Lyrics

[REF. Yll Baka:]
A e di se c`thote refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se k`tu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni cohu kerceni.

[Bes Kallaku:]
Kenga, ca thot kenga
Ma do shpirti ma do zemra
Hajde hajde futu brenda
Hajd shiko si duket gjendja.

Yes, yes, yes, do kercej der ne mengjes.
Yes, yes, yes, do kercej deri sa t'vdes

Dale, dale Babale, opo dale dale Babale.
Frymen ma ma ma ndale
Kalle lale, kalle lale

[REF. Yll Baka:]
A e di se c`thote refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se k`tu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni, cohu kerceni...

[Bes Kallaku:]
Kenga ca thot kenga
Ma do shpirti ma do zemra
Hajde Hajde futu brenda
Hajd shiko si duket gjendja

Merre merre dhe shokun
Merre nokun merre dhe lokun
Nje tradite e ka shqiptari
(Kush te paguaje i pari)

Dale, dale Babale, opo dale dale Babale.
Frymen ma ma ma ndale
Kalle lale, kalle lale

[REF. Yll Baka:]
A e di se c`thote refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se k`tu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni, cohu kerceni...

DËRGOI:
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, projekti muzikor është paraqitur në ekranet tona i realizuar këndshëm edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 13 Shkurt 2018. Këngën e kompozoi Irkenc Hyka, ndërsa për fjalët e këngës janë kujdesur Bes Kallaku & Olsi Bylyku.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200