TEKSTESHQIP

Bes Kallaku & Senad Sabliqi
Vare Veten Me Kollare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vare Veten Me Kollare" kënduar nga Bes Kallaku & Senad Sabliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 3 Gusht 2023, Bes Kallaku & Senad Sabliqi publikojnë videoklipin "Vare Veten Me Kollare". Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, teksti u shkrua nga vetë Bes Kallaku, ndërsa për aramzhimin u kujdesën bashkë Sardi Mneri & Deyzoh (Ronaldo Shtylla).
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200