Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Mama - S'e Duroj Dot Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Duroj Dot Me".
3. Video është e këngës "S'e Duroj Dot Me", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Mama - S'e Duroj Dot Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-10T15:59:05+00:00E duroj
.ooo...jetën time e duroj
buzëqeshjen e vizatoj
kur të përshëndes..jetën time.
E duroj
me mure mbrojtëse plot hare
e penda nuk e ndal cdo rrjet
e qeshur vdes.
Qdo gram i imi vuan. e ti me baltë e gjuan..

(ref.)
e durooj.si ushtar
zemra ime si lavire thahet n`trotuar.
e durooj.si një ushtar
zemra ime si lavire dridhet n`trotuar.
aaa.n`trotuuar.

E duroj
me zemër burri nganjëher rritem mirë
qe ne në terrin pa dhembshuri
e ta përballojnë..jetën time.
E duroj
nuk pata fat nuk pata pasuri
edhe gjithqka mbytet për dashuri
për shkëmbim të ledhatoj.

(ref.)
e durooj.si ushtar
zemra ime si lavire thahet n`trotuar.
e durooj.si një ushtar
zemra ime si lavire dridhet n`trotuar.
aaa.n`trotuuar.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Desa
Më Shumë Këngë Nga Big Mama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet