Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blasta - Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hajde
Hajde dhe thuma vet
Du me dit a m'don ti
Hajde
Hajde dhe thuma vet
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del

Pse veq ty gabimet t'falen
Ti bon drit kur dritat nalen
Sa here shkon eren ma len
Era jote pom vjen
Sikur hije mu permas

N'syt e tu e shoh boten
Sonte dalim zemer
Du me ty me pre torten
Sy me sy me qu goten
Xhelozojn kapak
Se kom dal me ma t'forten

Edhe sa duhet me prit (aah)
Pa ty per mu s'ka drit
Jo s'ka drit

Hajde
Hajde dhe thuma vet
Du me dit a m'don ti
Hajde
Hajde dhe thuma vet
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del

Took to me darling
Se fotot s'po ma hekin mallin
Sa here shkon eren ma len
Era jote pom vjen
Sikur hije mu permas

N'syt e tu e shoh boten
Sonte dalim zemer
Du me ty me pre torten
Sy me sy me qu goten
Xhelozojn kapak
Se kom dal me ma t'forten

Edhe sa duhet me prit (aah)
Pa ty per mu ska drit
Jo s'ka drit

Hajde
Hajde dhe thuma vet
Du me dit a mdon ti
Hajde
Hajde dhe thuma vet
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmetiBlasta
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/09/2021
Muzika: Genc Prelvukaj, Blasta & Granit Ismajli
Teksti: Blasta
Video Produksioni: Black Fish Entertainment
Mix & Master: Granit Ismajli


Blasta - Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde", por nuk këndohet nga Blasta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blasta:


Komente 0