TEKSTESHQIP

Blasta
Hajde
Lyrics

Hajde
Hajde dhe thuma vet
Du me dit a m'don ti
Hajde
Hajde dhe thuma vet
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del

Pse veq ty gabimet t'falen
Ti bon drit kur dritat nalen
Sa here shkon eren ma len
Era jote pom vjen
Sikur hije mu permas

N'syt e tu e shoh boten
Sonte dalim zemer
Du me ty me pre torten
Sy me sy me qu goten
Xhelozojn kapak
Se kom dal me ma t'forten

Edhe sa duhet me prit (aah)
Pa ty per mu s'ka drit
Jo s'ka drit

Hajde
Hajde dhe thuma vet
Du me dit a m'don ti
Hajde
Hajde dhe thuma vet
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del

Took to me darling
Se fotot s'po ma hekin mallin
Sa here shkon eren ma len
Era jote pom vjen
Sikur hije mu permas

N'syt e tu e shoh boten
Sonte dalim zemer
Du me ty me pre torten
Sy me sy me qu goten
Xhelozojn kapak
Se kom dal me ma t'forten

Edhe sa duhet me prit (aah)
Pa ty per mu ska drit
Jo s'ka drit

Hajde
Hajde dhe thuma vet
Du me dit a mdon ti
Hajde
Hajde dhe thuma vet
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del
Se k'saj zemre
Timi timi timi
O ka i del

DËRGOI:
INFO
Nuk mund të ishte ndryshe, ndaj ky krijim muzikor erdhi tek ne i plotësuar në spektrin vizual edhe me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e krijoi Black Fish Entertainment. Ky videoklip u publikua më 3 Shtator 2021. Këngën e kompozuan bashkarisht Genc Prelvukaj, Blasta & Granit Ismajli, ndërsa tekstin e krijoi vetë artisti.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200