TEKSTESHQIP

Blasta & Fjolla Morina
Mexicana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mexicana" kënduar nga Blasta & Fjolla Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk gabojmë kur themi se një rëndësi të veçantë ka fakti që ky produkt muzikor është paraqitur në ekranet tona i plotësuar me profesionalizëm edhe me një videoklip muzikor, video produksioni i të cilit u përgatit nga Black Fish Entertainment. Ky videoklip u publikua me datë 29 Dhjetor 2021. Për melodinë dhe për produksionin audio u kujdes Granit Ismajli, teksa kënga mbart vargjet e shkruara nga Blasta.