Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Ti Nuk Di As Me Ma Lyp Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  117

Unë jam vajzë lozonjare
Dhe e dua jetën shumë
Ndersa ti mua me flet për pare
Dhe për tokat në katund

Ti që vjen më pret rrugën
Ja fut kot me të vërtetë
Ki kujdes do te thyesh hundët
Sepse unë nuk jam mendje lehtë

Ti gabon se smë njeh mua
Mos u fryj se s'ke haber
sa peshon fjala të dua
Po ta them perfundimisht
Hiqe kravatën që ke në fyt
Tani flas shumë sinqerisht
Ti nuk din as me ma lyp

Shko dhe hiq corapet e bardha
Mos shit mend që ke rolex
Se cdo femer që të del perpara
Ti e merr me shume oreksNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Xhevdet Gashi
Teksti: Agim Doçi
Orkestrimi: Xhevdet Gashi


Bleona - Ti Nuk Di As Me Ma Lyp
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Di As Me Ma Lyp".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Di As Me Ma Lyp", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0