Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bleona Qereti - Shiko Punen Tende  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Teksti:

Agim Doçi

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Per Ty"

Këngë e albumit:

"Ti Nuk Di As Me Ma Lyp"
Se te meritoja,sa te dal perpara
Se ne tavoline ti me pergojon
Mblidhe mendjen djalo boll ti me pallavra, me te njeri kot e monoton.

Hiqesh si i zoti por je shume i vogel ,ndaj dhe zemra ime ty nuk te pranon
Shiko punen tende mos me nxjerr belala
Se me mua jojo nuk te shkon

Haaaa aaaa aa

ref:
Edhe sikur ne gjunje te ulesh edhe zemren me thojne ta shkulesh edhe nese me ben princeshe mua jo sdome keshe

Edhe sikur te pergjerohesh
edhe ne zjarr te pervelohesh
edhe gjithe boten po ta blesh
Mua jo sdo me kesh


Ky tekst u dërgua nga B
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet