Blero

Pse është Mërzitur E Dashura E Bleros?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-10-2015]
Tanimë të gjithë e dinë se vajza e quajtur Afrona Dika, është e dashura e këngëtarit të njohur, Blero Muharremi.

“Cfarë të bëjë kur është mërzitshëm në zyrë? Flasë me vetën ...”, ka shkruar Afrona në mbishkrimin e fotos, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, Afrona dhe Blero, nuk hezitojnë që jo rrallë herë në rrjetet sociale edhe publikisht të tregojnë ndjenjat ndaj njëri-tjetrit.
 (Indeksonline)

Pse është Mërzitur E Dashura E Bleros?


Komente 8