Blero

Blero I Lumtur Në Krahët E Afronës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-10-2015]
Këngëtari i njohur, Blero Muharremi, tash e disa muj është në lidhje me modelen Afrona Dika.

Si Afrona ashtu edhe Blero, nuk ngurojnë që haptazi t’ia shpreshin njëri- tjetrit dashurinë, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni disa fotot të ciftit në fjalë, të cilët duken të jenë të lumtur dhe mëse të dashuruar. (Indeksonline)

Blero I Lumtur Në Krahët E Afronës


Komente 0