Blero

Blero Dhe Afrona, Sjellin Foto Nga Shtrati

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-10-2015]
Duket se modelja, Afrona Dika, është kokë e këmbë e dashuruar në Bleron.

Afrona, nuk nguron që thuajse cdo ditë publikisht t’i tregojë këtij të fundit se sa shumë ndjenjë për të, shkruan Indeksonline.

Modelja në fjalë, ndoshta për qëllim ka që të gjitha vajzave t’iu tregojë se tashmë Blero është në lidhje serioze, dhe se ai është mëse i përkushtuar ndaj saj, sa që edhe shtratin e ndajnë gjithmonë bashkë.
 (Indeksonline)

Blero Dhe Afrona, Sjellin Foto Nga Shtrati


Komente 2