Blero

Cfarë Po Kërkon Blero Në Mesin E Katër Këngëtareve?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-11-2015]
Këngëtari i njohur Blero Muharremi, në llogarinë e tij në Instagram, ka postuar një foto jo shumë të zakonshme.

“Shkurte Gashi, Lori,Ryva Kajtazi dhe Teuta Selimi DPZ me fjal tjera Dicka Po Zihet”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotos, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, Blero pas ndarjes nga Teuta Krasniqi, është në lidhje me modelen Afrona Dika.
 (Indeksonline)

Cfarë Po Kërkon Blero Në Mesin E Katër Këngëtareve?


Komente 0