Blero

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pse” Nga Blero Ft. Alex

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-11-2015]
Këngëtari Blero sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri dhe këngën e re "PSe" të cilën e ka sjellë në bashkpunim me talentin e ri Alex.

"Pse" është një baladë dashurie dhe mendohet se ka të bëjë me jetën personale të Bleros.

Muzika & teksti janë realizuar nga vetë Blero në studion e tij, "Elephant", e ndërsa videoklipi është realizuar nga Galapicture.

Kënga është hedhur në youtube nga Onima Media.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pse” Nga Blero Ft. Alex


Komente 0