Blero

Ceremonia E Martesës Së Bleros, Reklamë Për “Paloma”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-12-2015]
Shumë foto e shumë urime, shumë komente të mira e shumë të keqija. Duket se gjithçka ishte gënjeshtër apo thënë më mirë, vetem një lojë e çiftit. Ceremonia që dukej se ishte martesa e Bleros dhe Afronës po del të jetë vetëm një reklamë e Palomave Flutra.

Po ashtu, këto ditë Afrona ka postuar një foto prej "ceremonisë" ku ka shkruar: "Ishte mirë të martoheshe vetëm për një ditë".
 (TeksteShqip)Komente 0