Blero

Blero Zbulon Vendin Ku Do Të Martohet Me Afronën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-01-2016]
Këngëtari Blero ka qenë i ftuari i rradhës në emisionin shumë të ndjekur "Oktapod" të Turjan Hyskës dhe sigurisht është përballur me plot pyetje interesante nga karriera dhe jeta e tij private.

Ai deklaroi mbrëmë se ka vendosur që martesën e tij me Afronën ta kurorëzojë në Meksikë, ai gjithashtu ka treguar edhe për raportet e mira që ruan me Tarën dhe sigurisht me Afronën.

Ndërsa rreth keqkuptimeve që kanë lindur në disa media, veçanërisht pas teksteve të këngëve të tij, Blero thotë se ka shtrembërime të së vërtetës, duke zbuluar se ka mbi 2 vjet që nuk i shkruan vetë tekstet e këngëve që ka kënduar.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Blero Zbulon Vendin Ku Do Të Martohet Me Afronën


Komente 0