Blero

A është E Vjedhur Kënga E Bleros?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-02-2016]
Këngëtari Blero Muharremi disa herë është akuzuar për plagjiatura dhe sërish po hedhen dryshime për këngën "5" pasi mendohet të mos jetë orgjinale.

Në youtube ndodhet edhe një këngë tjetër e nagjajshme e kënduar nga Dudu Aharon, një këngëtari i njohur nga Izraeli.

Këngët harmonikisht janë të njejta dhe për këtë arsye mund të ngriten dyshim se Blero nuk është aspak origjinal!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

A është E Vjedhur Kënga E Bleros?


Komente 0