Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Blero - T'kom Mall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'kom Mall".
3. Video është e këngës "T'kom Mall", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - T'kom Mall  (Feat. KAOS)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '08"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

Featuring

KAOS

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00[K-OS]:Qeta garant se keni prit..
Blero K-OS
[Blero]:Vdes,çdo dit nga,nga pak unë
Psee,te vuaj i denuar
zot te lutem ,ke mshir
Ke mshir mbi mua
Kthee nje rreze le t'ik fortuna
Sa i rend shiu qe bjen mbi mua
vetem ate kogja e kam tradhtuar
Sa shum qe jam penduar

Ref.2xHouuuuu ne endrra te therras,
Cdo Nate t`kam mall...2x
Psee e humba vetveten
Me mashtroi ma prishi jeten
Per nje cast u hutova
E di qe shum gabova ouu
Gjeje forcen tlutem me zgjat doren
5 vitee kem bashk zemer ne t'dy
U rrita me ty, u rrite me mu
Me fustan te bardh,mbreme
Te kam endrru...

Ref:2xHouuuuu ne endrra te therras,
Cdo Nate T`kam mall...2x
[K-OS]: Kjo osht per ty qe stkom pa kurr..AHA
Nashta sikur ti nuk ka me pa kurr..AHA
A pom doket qe tnjoh si cdo nat
N`ondrra t`sho shpesh
Lutem me gjet ftyren tonde
Tjeter kon edhe thom
Garant ni femen si ti duhet me ekzistu
Qfare pe du,asi qe pershtatet
Komplet me mu,Qfare i sho
Me ty nuk krahasohen
Nese sjon tbukra me
make up zbukurohen
Si ti me gjet garant osht vshtir
Se edhe je e meqme
Edhe dokesh mir
Edhe me ty m`rrihet
Nuk kendoj nonstop
Po qka menon nontop
Sta nin burr qka tjeter kush bon
Perpos meje absolut S`kom
Nevoj Te Ti mu shit
S`tkom gjet ty te tjera jom tu nxon
Sa jom tu prit ama nese t`gjej
Kurr nuk kom met lon me ik
Per femenn e ondrrave
Njeri perfekt po perfekt...
[Blero]:Houuuuu ne endraa te thrras,
Cdo Nate T`kam Mall...2x


Ky tekst u dërgua nga Anna
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet