Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Ama Buzen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama Buzen".
3. Video është e këngës "Ama Buzen", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - Ama Buzen  (Feat. Chipsi & Halli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Falma"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Chipsi

Featuring

Halli

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00hoo hoo howhow ho howhow
je je

Qon trip jom besom per ty, veq ty, kur po't shoh n'sy/
po mi vjen me knu e me kcy/
Shum je kam, provokon po ksaj here s'du met lshu/
buzen me ta kerku, tani n'tana senet mu nshu/
Kapak, kashom qashtu qysh e ndin o llokum/
shum mir je, veq vazhdo jepi der n'maximum/
Edhe pse emocionen, moti i kom/
e mujna me kan si ideal, ajo kurgjo nuk don me thon/
Shum je trip, ki sens/
mu kan si Belly Dance/
Ama veq ni kiss, kallxom qe ki oreks, pak kompleks/
Jam shum energjik, simpatik/
kshtu qe mos e mundo veten ama, veq ni kiss/
Qi qet drit, nuk o reni, me bertit o reni/
veq me qellit ne gjdo femer nate e dite, s'di sa ki ndi/
Per Pejan e Prishtinali e Mitrovicali gjdo femer t'bukura e ki e ki/

Blero Ref : X2

Ama buzen pak, heke blluzén tash baby/
edhe mos me provoko, sonte je shum Hot baby/
Afrohu ma ngat, pse po rrin aq larg lady/
sonte veq ti je shum hot veq ti ti ti ti ti/
Afrohu ma ngat/

Paja, paja ti ktu/
po du me t'pas ngat, me t'shtrengu/
pak me t'kafshu, kurr mos me dasht, met lshu/
trunin me ta plasifiku/
Me ti hek streset/
me ti hek veset/
me ti ndrru gjestet/
me ti qel vestet/
me ti rrit efshtet/
Me ta thy, monotonin/
me ta ndrru komplet tonin/
E ti tash qohu n'kom, nuk kem nevoj mu kan n'dhom/
Mundem me kan n'bin, n'kin, n'shpin deri sa n'sllovotin, krejt Okey/
Ktheje kryt pak k'nej/
se qysh po doket edhe po shihet ska gja andej/
N'drit t'Cipsit, n'za t'Hallit, po rrepovas ....

Blero Ref : X2

Ama buzen pak, heke blluzén tash baby/
edhe mos me provoko, sonte je shum Hot baby/
Afrohu ma ngat, pse po rrin aq larg lady/
sonte veq ti je shum hot veq ti ti ti ti ti/
Afrohu ma ngat/

Sonte je shom shat, afrohu ma ngat, sonte je shum ha ha ha hat/
Afrohu ma ngat (Blero) Afrohu ma ngat (gjith) sonte je shum hat/
(Halil ) sonte je shum (jeee) hat/

Blero Ref : X2

Ama buzen pak, heke blluzén tash baby/
edhe mos me provoko, sonte je shum Hot baby/
Afrohu ma ngat, pse po rrin aq larg lady/
sonte veq ti je shum hot veq ti ti ti ti ti/
Afrohu ma ngat/


Ky tekst u dërgua nga Xx   A1Cun1   trimpaloja   cmpunkcana
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet