Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Sonte Mos Qaj (Feat. Astrit Stafa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Ishte keqkuptim sonte mos qaj
Te ftoj te me duash me syt fatal
Te ftoj te me flasesh ti mu pa faj
E te me puthish ti mua pa skaj

REF:Oooo sonte mos qaj
sonte mos qaj me fal
Oooo sonte mos qaj
sonte mos qaj me fal
sonte mos qaj me fal

kur ti nuk je ktu un jam harem
me veten time jam ne dyluftim
ti i fundit me ku kam besim oo
vec prania jote ka kuptim

REF:Oooo sonte mos qaj
sonte mos qaj me fal
Oooo sonte mos qaj
sonte mos qaj me fal
sonte mos qaj me fal

Oooooooo sonte mos qaj
ishte keqkuptim
Oooo sonte mos qaj
ishte keqkuptim
Te lutem ti
Me fal

SONTE MOS QAJ ME FAL
Blero
Featuring: Astrit Stafai
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/03/2011
Festivali: Top Fest 8


Blero - Sonte Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Sonte Mos Qaj", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0