A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - N.U.N


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  618

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/01/2015

2015-01-29T21:06:10

Music:

Blero

Lyrics:

Chipsi

Arrangement:

Elephant

Video Production:

Imagine Films


Të deshta ty më shumë se veten
Për ty harrova edhe jetën
Gjithqka për mu ishe veq ti

Nga zemra nxorra dhe të fala
Atë që nuk e thotë dot fjala
Mbylla sytë dhe ike ti

Ne u ndamë çdo gjë përgjysmë e lamë
Nga dhimbja që për ty kam
Më vjen keq si përfundove

Prapë unë jam ai që n'zemër të mban
Lutem për ty çdo natë edhe pse se meritove
Ke diqka që t'më harrosh s'lejon
Cdo gjë në mu t'kujton sa do që ti nuk pajtohesh

Mos harro të dyve na takon
Edhe pse st'konvenon
Herdo kur ti do t'pendohesh

Sna mbeti vend për asgjë tjetër
Vetëm një miqësi e vjetër
Që u shkatrru pa kuptim

Më vjen keq që kshtu mbaruam
Sado që nuk e merituam
Faji gjithmonë mbetet jetim

Ne u ndamë çdo gjë përgjystë e lamë
Nga dhimbja që për ty kam
Më vjen keq si përfundove

Prapë unë jam ai që n'zemër të mban
Lutem për ty çdo natë edhe pse se meritove
Ke diqka që t'më harrosh s'lejoj
Cdo gjë në mu t'kujton sa do që ti nuk pajtohesh

Mos harro të dyve na takon
Edhe pse st'konvenon
Herdo kur ti do t'pendohesh


Lyrics submited by Sara Lle-Cards (4)

U krijua nga bleondina 2017-03-13 21:06:50
Ke diqka që t'më harrosh s'lejon
Çdo gjë në mu t'kujton
Sa do që ti nuk pajtohesh
U krijua nga Fjollkii 2016-12-18 22:34:37
Nga zemra nxorra dhe të fala
Atë që nuk e thotë dot fjala
2016-12-18 22:34:59
S'na mbeti vend për asgjë tjetër
Vetëm një miqësi e vjetër
2016-12-18 22:34:53
Prapë unë jam ai
që n'zemër të mban
Lutem për ty çdo natë
edhe pse s'e meritove

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019