A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Butrint - Ki Me Lyp  (Feat. Dj Blunt & Real 1)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  360

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

20/04/2015

2015-04-20T19:52:19

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Real 1

Featuring

Shaolin Gang


Butrinti :
Sa je me mu ski me pas keq
nuk ka me lan met mungu sen
se edhe ti ki me pa vet
sa mir e ke pas sa mir e ke pas

Kurr nuk ki mo ki me marr vesh
se nja si un ski me gjet leht
se vjen naj dit ki me pa vet
sa mir e ke pas sa mir e ke pas

Blunt 4x
I am break it down
break it down
break it down girl

Reff
Ki me lyp
dikan si mu
dikan si mu
dikan si mu
ki me lyp
dikan si mu
dikan si mu

Se as un perfekt nuk jom
e gjithkush najher gabon
veq ti ki me lyp, ki me lyp
dikan si mu,
dikan si mu
dikan si mu

Butrint
Qa boj per ty ki me majt men
nese sfidon sot per fajin tem
nuk ki me mujt ti me than sen
sa mir e ke pas sa mir e ke pas

Nese najher ni dit vjen
e ti prej meje sun merr sen
krejt qka kom pas ty tikum jep
sa mir e ke pas sa mir e ke pas

Blunt 4x
I am break it down
break it down
break it down girl

Reff
Ki me lyp
dikan si mu
dikan si mu
dikan si mu
ki me lyp
dikan si mu
dikan si mu

Se as un perfekt nuk jom
e gjithkush najher gabon
veq ti ki me lyp, ki me lyp
dikan si mu, dikan si mu
dikan si mu

Real :
Je e vetmja per mu
qe je kon number one
krejt kto vjet qe i kalum
Na tu bo fuun kishe dashuri
me tjeter un nuk kam me rren me rren mu

nese un munhona kohen me ndryshu
tradhtia jote mka bo ndryshe me menu
krejt kohen qe kalova tu than te du
me rren me mu me rren mu

krejt ty t'njohin ma ekss
krejt edin qe tkom majt per s...
ti je sheja jem e gjelbert next
ato mshkrujn naten sms
ato vujn mem dasht mu
un vuj per s...veq next

shishe rozy krejt pink trupin
krejt ngjyr full in
ti pom mbon me kcy n'takt
mami give me one night
give me one night
trupi yt o komplet
pina bombi me sprite

Reff
Ki me lyp
dikan si mu
dikan si mu
dikan si mu
ki me lyp
dikan si mu
dikan si mu

Se as un perfekt nuk jom
e gjithkush najher gabon
veq ti ki me lyp, ki me lyp
dikan si mu,
dikan si mu
dikan si mu


Ky tekst u dërgua nga Marigona ZoguKartolina (4)

U krijua nga ada 2019-06-09 17:54:35
Unë perfekt nuk jom
E gjithkush najher gabon
Veq ti ki me lyp...
Ki me lyp dikan si mu!
U krijua nga klarisa 2019-02-09 12:35:42
Ki me lyp
dikan si mu
2019-01-14 17:56:26
Se as un perfekt nuk jom
e gjithkush najher gabon
2018-06-18 15:11:19
Sa je me mu ski me pas keq
nuk ka me lan met mungu sen
se edhe ti ki me pa vet
sa mir e ke pas sa mir e ke pas

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019