A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Butrint Imeri - Kanga Jote


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  461

Fans' Comments

1 🔥🔥

12/04/2016

2016-04-12T17:33:53

Music:

K-Master

Music & Lyrics:

Lyrical Son

Lyrics:

Gjiko

Video Production:

Filmnation

Participating in

Zhurma Show 2016

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 15


Nuk kam kohe per ty
Nese mesim gjithmon ne te dy
Me njeri-tjetrin non stop tu u shty
Nuk shkon

Nuk dua ta dij
Edhe nese ben sikur femije
Nje sms lutesh me mu kthy
Nuk bon

Pse nuk je si n'fillim
Babe kjo loje nuk luhet
Kameleon qe ndryshon
Sa here asaj i duhet

Ref 2x:
Qa duhet me bo ma shume per ty
Nuk e di kush bon ma shume per ty
Per here te pare tdhem ma shum kur e nin
Sdu met pa ma edhe pike

Nuk kam kohe per ty
Nese mesim gjithmon ne te dy
Me njeri-tjetrin non stop tu u shty
Nuk shkon

Nuk dua ta dij
Edhe nese ben sikur femije
Nje sms lutesh me mu kthy
Nuk bon

Vajtoje vajtojeee
Kta qe pe knojeeee
Se e di qe e ngon eee
Se eshte kanga joteee

Kur u largove
A se menove
Me mendjen tane
Vazhove ti pa muu

Ref 2x:
Qa duhet me bo ma shume per ty
Nuk e di kush bon ma shume per ty
Per here te pare tdhem ma shum kur e nin
Sdu met pa ma edhe pike

Nuk kam kohe per ty
Nese mesim gjithmon ne te dy
Me njeri-tjetrin non stop tu u shty
Nuk shkon

Nuk dua ta dije
Edhe nese ben sikur femije
Me sms lutesh me mu kthy
Nuk bon

****(Vajtoje vajtojeee
Kta qe pe knojeeee
Se e di qe e ngon eee
Se eshte kanga joteee
Kur u largove
A se menove
Me mendjen tane
Vazhove ti pa muu)*****


Lyrics submited by Butrior#1



e-Cards (7)

U krijua nga flodia 2019-07-22 11:28:31
Nuk kam kohë për ty
Nëse mesim gjithmonë ne të dy
Me njëri-tjetrin non-stop tu u shty
U krijua nga Reine 2018-09-22 23:21:08
Për herë të parë t'dhem
Ma shumë kur e nin
S'du me t'pa ma edhe pikë
U krijua nga Butrint Imeri 2018-08-26 09:52:30
Vajtoje, vajtoje
kta që pe knoje
se e di që e ngon
se është kanga jote
2018-06-18 21:52:16
Nuk dua ta dij
Edhe nese ben sikur femije
Nje sms lutesh me mu kthy
2018-06-09 14:33:11
Pse nuk je si n'fillim
Babe kjo loje nuk luhet
Kameleon qe ndryshon
Sa here asaj i duhet
2018-05-13 08:19:05
Kur u largove
A se menove
Me mendjen tane
Vazhdove ti pa muu..
2017-11-24 21:00:20
Qa duhet me bo ma shume per ty
Nuk e di kush bon ma shume per ty
Per here te pare tdhem ma shum kur e nin
Sdu met pa ma edhe pike

Add an e-Card

STORY



more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019