A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Butrint Imeri - Delicious  (Feat. Eleni Foureira)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  207

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

17/06/2016

2016-06-17T12:14:51

Featuring

Eleni Foureira

Muzika:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Lyrical Son


[BUTRINT:]
I want you with me baby
Please be my misess
I still remember girl the taste
Of your lipses
And in my dreams
I dream of your super kisses
You are so delicious
Please be my misses

[ELENI:]
I want you with me baby
so Im your misses
I still remember boy the taste
Of your lipses
And in my dreams
i dream of your super kisses
You are so delicious
I'm your misses

[BUTRINT:]
You're on my mind
And its so sexual
The way she talks
My mision is imposible
You now I now
Baby loving is free
Maybe not sure this is meant to be
And its so bad
When you walk away
Where/when you wanna stay
Why are you walking away

I want you with me baby
So I am your miss
I still remember boy the taste
Of your lipses
And in my dreams
i dream our super kisses
You are so delicious
So I am your miss

[ELENI:]
I want you with me baby
So I'm you miss
I still remember the taste
Of your lipses
And in my dreams
i dream our super kisses
You are so delicious
I'm your miss

Your smile is making
Me fall for you
And those eyes
Their reflection is
meant to mine
You now I now baby
Loving is free
Maybe this is meant to be
And its so bad when
You walk away
Where/when you wa stay
Why you walking away

[BUTRINT:]
I want you with me baby
Please be my misses
I still remember the taste
Of your lipses
And in my dreams
i dream our super kisses
You are so delicious
Please be my misses

[ELENI:]
I want you with me baby
So I'm you miss
I still remember the taste
Of your lipses
And in my dreams
i dream our super kisses
You are so delicious
I'm your miss
I'm your miss
I'm your miss
I'm your miss

[BUTRINT & ELENI:]
You are my miss
You super kisses
You are my dream
You super kisses
It's making me fall for you

You are not from this world
You fell from the start
To the earth
Your kisses are like paradise
I'm glad you're mine

Refreni


Ky tekst u dërgua nga ArbesaKartolina (5)

U krijua nga Butrint Imeri 2019-08-28 17:15:42
You are my miss
Your super kisses
You are my dream
Your super kisses
2018-06-18 21:53:09
I dream of your super kisses
You are so delicious
Please be my misses
2018-06-18 21:38:32
want you with me baby
Please be my misess
I still remember girl the taste
Of your lipses
And in my dreams
2018-06-14 01:20:38
I’m glad you’re mine
2017-11-23 16:57:17
Your smile is making
Me fall for you
And those eyes
Their reflection is
meant to mine

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019