A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Butrint Imeri - E Jona


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  318

Fans' Comments

5 🔥🔥

03/07/2016

2016-07-03T12:00:01

Music:

Butrint Imeri

Music:

Cricket

Music:

Majk

Lyrics:

Elinel

Arrangement:

Florent Boshnjaku


1 pije m'ka shti me fantazu me kon me ty
Uuu me ty me ty
Jom tu menu qysh me t'kallxu
A e din çfar nate munem me kalu me kalu
Un e ti un e ti
Munet kurgjo me kon
Edhe munet me kon gjithçka

Refreni
E jona, se nata osht e jona
E jona, se nata osht e jona
Se nata osht e jona e jona
Uuu un pe di qe ti pe din qa du
Mjafton me pranu me m'kallxu
Ca don me pas me mu
Me t'pas per qdo nat po du
Du me t'pas qdo nat
Ty me t'pas si tana t'mirat mi pas
O ty met pas

Thu qe sdon e m'provokon
Uh baby uh baby
Thu qe sdon e mprovokon
Uh baby uh baby
1 pije m'ka shti me fantazu
Me kon me ty uu me ty me ty
Jom tu menu qysh me t'kallxu
A e din qfar nate munem me kalu
Me kalu un e ti un e ti
Munet kurgjo me kon
Edhe munet me kon gjithqka

Refreni 2x
E jona, se nata osht e jona
E jona, se nata osht e jona
Se nata osht e jona e jona


Lyrics submited by  imbebee-Cards (8)

U krijua nga ANA 2019-03-29 15:10:49
Me t'pas për çdo nat po du
Du me t'pas çdo nat
Ty me t'pas
Si tana t'mirat mi pas
O ty me t'pas
2018-08-09 20:26:57
Puthjet e tua s'po muj mi harru
Se at' nat ti shumë je lazdru
Qysh me bo na punën mu pa prap
Qajo që ka ndodh,
më ndodh çdo nat
2018-06-18 11:36:59
Ça don me pas me mu?
Me t'pas për çdo natë po du
2018-06-02 20:38:37
E jona, se nata osht e jona
E jona, se nata osht e jona
Se nata osht e jona e jona
2018-06-02 14:34:29
Munet kurgjo me kon
Edhe munet me kon gjithçka
2018-05-30 17:01:45
Thu qe sdon e m'provokon
Uh baby uh baby
2018-05-27 21:12:38
Uuu un pe di qe ti pe din qa du
Mjafton me pranu me m'kallxu
2017-11-27 09:27:54
1 pije m'ka shti me fantazu
Me kon me ty uu me ty me ty
Jom tu menu qysh me t'kallxu
A e din qfar nate munem me kalu
Me kalu un e ti un e ti

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019